Betist Vip

Betist VİP kullanıcı olduğunuzda pek çok avantaj sizleri bekler. Diğer kullanıcılara göre çok daha fazla yatırım imkanı yapmanız sağlanır, aynı zamanda bonuslardan da daha fazla kazanmanız, çekim limitlerini de arttırılması gibi farklı imkanlara sahip olursunuz. Bu imkanlardan faydalanabilmek için VIP kullanıcı olmanız gerekiyor. Bunun için de sitenin sizlere sunmuş olduğu şartları yerine getirmeniz lazım. VIP kullanıcı olmak çok avantajlı olsa da, kullanıcıların ilk olarak sitenin belirlemiş olduğu miktarda yatırım gerçekleştirmeleri ve yatırımların düzenli bir şekilde yapmaları şartı vardır. Uyuduğunuz takdirde VIP kullanıcı olabilir ve derecenizi her seferinde arttırarak çok daha fazla avantajdan faydalanma imkanı da yakalayabilirsiniz.

Betist VİP kayıt nasıl olunur denediğinden kayıt olma işlemleri için yapmanız gereken tek şey site üye olmaktır. Üyelik oluşturduktan sonra yapacağınız ilk yatırımla VİP kullanıcı olmuş olursunuz. Fakat kullanıcıların VIP olması durumunda anında avantajlardan faydalanabilmesi mümkün değildir ilk önce derecenizi arttırmanız gerekiyor. Düşük derecede kullanıcı olduğunuz için yatırımlarınızı düzenli ve sitenin belirlemiş olduğu 75.000 TL’lik aylık yatırım limitine ulaştığınızda avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde yatırım yaptığınızda dereceniz artacaktır. Her derecenin belli bir yatırım limiti vardır. Bu limitlere uygun hareket ettiğinizde herhangi bir şekilde problem yaşamadan avantajlardan da daha fazla faydalanma imkanı elde edersiniz.

VIP üyelik avantajları nelerdir denildiğinde kullanıcılar çok daha fazla promosyon oranlarından faydalanabilirler. Üyelik avantajları olarak örneğin yatırım bonusundan %20 oranında faydalanan bahis severler VIP kullanıcı olduklarında bu oran %25 %30 oranında artacaktır. Sadece bonuslarda değil yatırım ve çekim işlemlerindeki limitlerde de VIP kullanıcılar çok daha avantajlı bir şekilde faydalanma imkanı elde edebiliyorlar. Kullanıcılar yatırım yapacakları zaman diğer kullanıcılar gibi limitlere takılmadan işlem gerçekleştirebilirler ve çekim işlemlerinde de çok daha yüksek miktarda çekim gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. İşlemlerinizi gerçekleştirirken VIP Kullanıcı olarak hareket ettiğinizde oyunlardan kazanç elde etme oranınız da çok daha yüksek olacaktır. Çünkü VİP kullanıcılar çok daha fazla Bonus kullanma imkanına sahiplerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*