Betist Zeppelin

Betist Zeppelin kısa süre içerisinde oldukça popüler olmuş bir oyundur. Oynanış tarzın çok kolay olması ile kullanıcılar çok fazla tercih etmektedir. Aynı zamanda bu oyunda düşük miktarda yatırımlarla yüksek kar oranları elde edebiliyorsunuz. Kullanıcılar bu yönden de bu oyunu çok fazla tercih ediyorlar. Boyunda herhalde bilmek için ilk önce kuralları okumalısınız. Kurallar uygun bir şekilde işlem gerçekleştirdiğinizde herhangi bir sorun yaşamadan oyundan kazanç elde edebilir ve keyifle vakit geçirebilirsiniz. Oyuna yatırımınızı gerçekleştirirken de genel yatırım kurallarına uymak zorundasınız. Bonus kullanımı ile de oyundaki şansınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgiler için sitenin sanal bahisler bölümüne giriş yapmanız yeterlidir.

Betist Zeppelin oldukça basit kurallarla oynanan bir oyundur. Oyunda ana kural Zeppelin ne kadar yükseğe çıkarsa kullanıcılar o kadar fazla kazanç elde ederler. Yatırmış olduğunuz 100 TL’yi zeplin yükseldikçe 2’ye 3’e hatta 5’e bile katlayabilirsiniz. Oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer kural ise zeplin patlamadan önceki çıkışını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer zeplin siz nakit çıkışı gerçekleştirmeden patlarsa yatırımınız da kazancınızı da kaybolur. Bu yüzden oyunu kaybetmemek için mutlaka zeplinin belli bir noktaya geldikten sonra patlamadan önce nakit çıkışınızı anında gerçekleştirmeniz gerekiyor. Genelde kullanıcılar daha çok para kazanabilmek için zeplinin en yükseğe kadar ulaşmasını bekliyorlar fakat bu tarz durumlarda zeplin erkenden patlayacağı için kazanç elde etmek yerine kayıp yaşıyorsunuz.

Betist Zeppelin için para yatırma işlemini gerçekleştirirken kullanıcıları istedikleri bir yatırım türünü seçerek limitlere uygun şekilde işlem yapmaları yeterlidir. Yatırım işlemlerinde herhangi bir problem yaşamamak için mutlaka en düşük yatırım limitine uygun hareket etmeyi unutmamalısınız. Bu oyunda ne kadar çok yatırım yaparsanız kazanma oranında o kadar yüksek olacaktır. Hızlı bir şekilde kazancınızı katlamak istiyorsanız yüksek oranlarda yatırım yaptığınızda 10 katı kadar kazanç elde etme imkanları elde edebilirsiniz. Aynı zamanda oyunda daha çok yer almak için sitenin sizlere sunmuş olduğu yatırım bonuslarından da faydalanabilirsiniz. Bu şekilde çok daha fazla kazanç elde edeceksinizdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*